For medlemmer

Bliv medlem af Grimstrup Forsamlingshus

Din husstand kan støtte Grimstrup Forsamlingshus ved at optage medlemskab. Vi har allerede en god opbakning som vi er meget taknemmelige for og håber I vil fortsætte med, men der er plads til flere og I er meget velkomne.

Medlemskabet er pr. hustand og koster 250,- kr. pr. år som indbetales enten via Mobilepay eller bankoverførsel.

Indbetal 250,- kr. på MobilePay 510915
tilføj din adresse og E-mailadresse i beskedfeltet

Eller indbetal 250,- kr. på Reg 5950 Konto 0004100385
tilføj din adresse E-mailadresse  i beskedfeltet
 
Derudover kan I jo også overveje at afholde jeres næste fest/arrangement i forsamlingshuset, se i kalenderen på http://www.grimstrupforsamlingshus.dk/calendar-node-field-date.

Medlemsfordele

Alle fordele er gældende for udlejninger efter 1/1-2019

Som medlem af Grimstrup Forsamlingshus, har du forskellige fordele:

- 1 ekstra lejedøgn. Du har rådighed enten et døgn før eller efter, de normale afleveringer der gør at I kan enten få bedre tid til forberedelsen af jeres fest eller kan trække oprydningen til dagen efter den gode aften. Vi tager forbehold for, at der kan være andre udlejninger eller arrangementer, som gør at du måske ikke selv kan vælge, hvornår det ekstra døgn ligger.

- Rabat på entré, til Forsamlingshusets egne arrangementer.

- Stemmeret til vores årlige generalforsamling.